rent

Laenutus

Laenutus

Munaka suusalaenutuses on kasutusel ROSSIGNOL-i spetsiaalset laenutusse mõeldud varustus.

Valikus on 100 komplekti varustust, endale sobiva leiab igaüks. Oleme varustuse valikul mõelnud nii algajale, kes alles alaga tutvust teeb, kui eksperdile, kellel varustusele juba suuremad nõudmised. Uue tootena ekspert segmendis on näiteks Rossignol HERO ELITE ST. Laenutuse varustust hooldame regulaarselt, et tagada parim libisemine ning eelkõige klientide turvalisus.

Laenutuse hinnakiri

Kestvus
1 tund
3 tundi
Päev
Mäesuusa või lumelaua komplekt (ilma kiivrita)
12 €
22 €
29 €
Premium taseme mäesuusa komplekt (ilma kiivrita)
27 €
35 €
Mäesuusa või lumelaua komplekt lastele kuni 12 a (ei sisalda kiivrit)
9 €
15 €
19 €
Kiiver
4 €
6 €
8 €
Mäesuusad või lumelaud
9 €
15 €
19 €
Premium taseme mäesuusad
21 €
27 €
Mäe- või lumelauasaapad
6 €
8 €
10 €
Mäesuusakepid
3 €
4 €
5 €

Komplektid + lisavarustus

Suusakomplekti kuuluvad suusad, suusakepid ja suusasaapad.

Lumelauakomplekti kuuluvad lumelaud ja lumelaua saapad.

Turvalisuse tegamiseks on soovituslik juurde rentida kiiver.

 

Hea teada enne, kui varustust rentima asud?

Üldjuhul küsitakse sinult esmalt millist varustust sa soovid (lumelaud või mäesuusk) ja siis vastavalt sinu pikkust, jala numbrit ja kaalu. Kaal on eriti tähtis just mäesuusa laenutamise puhul, kuna sellest infost lähtudes seadistatakse suusa klambrid. Õigesti reguleeritud klamber peaks kukkudes saapa lahti laskma, samas ka aktiivselt suusatades tagama suusa jalas püsimise, et vältida suuremaid vigastusi.

Mäesuusa- ja lumelauasaabaste suurused on cm mõõdus, ehk sisetalla pikkus on märgitud cm. Saapad peavad olema täpselt parajad sõitjale, mitte liiga suured ega väikesed. Aja kokkuhoiu mõttes oleks hea teada, mis on teie sisetalla pikkus cm (jalalaba mõõt kannast suure varba otsani). Saapaid proovides ja otsust langetades, et millised saapad on just teile sobivad, tuleks pingutada kõik saabaste klambrid või nöörid, saabas ei tohi siis jalas pigistada ega ka loksuda, vastasel juhul hakkavad hõõruma. Soovitame kasutada spetsiaalseid suusasokke, nende puudmisel kõrgema sääre osaga spordisokki. Sokke on võimalik soetada ka Kuutsemäe suusapoes kohapeal.

Mäesuusa pikkus - algaja suusk võiks ulatuda pikkuselt max. sõitja lõuani, pigem võiks olla vahemikus rinnast lõuani. Mida raskem oled või ka kogenum sõitja, seda pikemat või jäigemat suuska edaspidi vajad. Lühema suusaga on algajal suusatajal oluliselt lihtsam teha algharjutusi ja õppeprotsessis edeneda. Pikem või jäigem suusk on aga edaspidi oskajale suusatajale stabiilsem, sõltuvalt millist sõidustiili harrastad.

Lumelaua pikkus - õige lumelaud ulatub sõitjale lõuani või on rusika võrra sellest lühem. Kui laud on liiga pikk, jääb pool sõidumõnu saamata, kuna sellega on raskem pöörata. Liiga lühikese lauaga on oht, et mäest alla tulles on kiirus liiga suur ja laud muutub kontrollimatuks, meie Eesti nõlvadel muidugi vähe tõenäoline J

Kuutsemäe mäesuusa- ja lumelauavarustuse rendikeskus asub õppenõlva tipus, parkla poolt tulles vahetult peale puhkemaju ja on avatud suusakeskuse lahtioleku aegadel. Rendilepingu täitmiseks palume kaasa võtta iskikut tõendav dokument.

Ilm Munakal

pühapäev 14. juul
25.2°C / 14.8°C
esmaspäev 15. juul
25.8°C / 12.4°C
teisipäev 16. juul
27°C / 13.7°C