image00005_1

Munaka lugu

image00006

Munaka lugu

image00007_1

Munaka lugu

TOOLTOSTUK

Munaka lugu

Munaka lugu

Seiklusteks valmis? — Munakas kutsub.

Munakas algab seal, kus igavus lõppeb. See ei tähenda, et me arvaks, et sul tavaliselt igav on. Ei-ei! Me teame küll, kuidas sa läbi hetkede sööstad ja igale päevale väljakutse esitad. Aga vahel on ju tunne, et „nähtud-tehtud” virn kasvab nii kiiresti, et kui sa samas tempos jätkad, saab järgmise kümne aastaga kogu maailma ära kogetud!?

Kui sa üldse midagi kardad, siis on see rutiin. Hall argipäev ja eilsed uudised. Meil on sulle uudis: Munakal pole eilseid laskumisi ega tõuse. Iga sõit on uus. Iga kurv on uus võimalus näidata maailmale (või vähemalt kaaslastele?), et ka Eesti küngastel saab kätte kiirused, mida teised suurtel mägedel jahivad. Küsimus on sinus, mitte mäes!

Ja vahet pole, kas sa tuled siia oma parimate sõpradega või võtad kaasa ainult oma varju. Munakal luuakse sidemeid välgukiirusel. Võõraid pole. On ainult need, kellega pole veel rääkida jõudnud.

Munakas on seikluskeskus, kus elamused ei sõltu aastaajast ega ilmast. Ja kui muudest elamustest adrenaliin lakke tõuseb, algab Munaka restos tõeline maitseseiklus. Meie teame, et aega ei mõõdeta mitte aastates, vaid seiklustes.

Munakas — Lõbu pärast.

Ilm Munakal

pühapäev 14. juul
25.2°C / 14.8°C
esmaspäev 15. juul
25.8°C / 12.4°C
teisipäev 16. juul
27°C / 13.7°C