TOOLTOSTUK

Bike and Hike

Mask_group

Bike and Hike

Bike and Hike

Bike & Hike

Alates 2020 aastast kui Munakal võeti kasutusele Eesti esimene tooltõstuk, pakutakse keskuses lahedaid suviseid tegevusi: Bike Park’is saab kolme erineva raskusastemega rajal oma oskusi proovile panna. Rattalaenutuses on korralik valik downhill/enduro rattaid koos sinna juurde kuuluva turvavarustusega.

Neile kellele Bike Park' laskumised pisut ekstreemseks kipuvad jääma ja soovivad pigem Otepää kaunist kuppelmaastiku nautida (tehes seda ilma jalgu piimhappele ajava füüsilise pingutuseta) on õige valik elektiratas.

Samuti on oodatud kõik jalgsimatkajad, omaette elamus on tooltõstukiga tõus mäkke, kust avanevad looduskaunid vaated Otepää kuppelmaastikule. Kes kõrgust ei karda, saab ronida mäe tipus asuvale vaateplatformile. Mäest alla saab nii jalutades, kui taas tooltõstukit kasutades.

Loomulikult on teretulnud ka suuremad seltskonnad – korraldame erinevaid grupi- ja firmaüritusi. Atraktiivseid ja kordumatuid elamusi pakkuvad seikluslikud paketid sisaldavad ka lõõgastavat sauna ning õhtu- või lõunasööki Munaka Restos.

Jalgsimatk

Teretulemast avastama Eesti looduse üheks sümboliks peetavat Väikest Munamäge jalgsi!

Nautige tooltõstuki sõitu üles mäkke, külastage emajõe allikat, Eesti Lipu kivi, ronige üles vaatetorni kust avaneb võrratu vaade Lõuna-Eesti kuppelmaastikule.

Soovikorral saab tooltõstukiga ka alla sõita

Bike park

Mägirattureid ootavad kolmel erineval raskusastmel rajad: roheline (kerge), sinine (keskmine) ja punane (raske). Pikim neist pea kilomeetrine. Mäest laskumist võib tulla harrastama oma rattaga, selle puudumisel saab kogu vaja mineva varustuse rentida kohapeal.

Ilm Munakal

pühapäev 14. juul
25.7°C / 15.7°C
esmaspäev 15. juul
26.2°C / 12.6°C
teisipäev 16. juul
26.9°C / 13.9°C