IMG_2841

Elektriratta laenutus

Elektriratta laenutus

E-rattalaenutus

Avasta Otepää kuppelmaastik rattasadulas! Särtsutäis elektriratastega värskes õhus ja imekaunil maastikul väntamine on tõeline nauding ning kindlasti proovimist väärt kogemus!

Munaka elektrirattalaenutuses on kokku 20 ROSSIGNOL E-TRACK 27+ ja GIANT TALON elektriratasT raami suurustega XS-XL. Sobiva ratta leiab igaüks nii pere kui ka suurema seltskonnaga matkamiseks. E-ratast võid kasutada kas Munaka Bike Park’s sõitmiseks või pikemateks matkadeks ümbruskonnas. Rattad on nii võimsad, et ka kõige järsematest tõusudest ülesväntamine võtab näo laiale naerule.  Akut jagub 100+ kilomeetriks ja aku 80%ni laadimiseks kulub kaks tundi.

E-rattamatka võib ette võtta iseseisvalt, jagame lahkesti matkaradade soovitusi, kõige popimad e-rattarajad leiate siit! Ühtlasi on võimalik tellida e-rattamatk koos matkajuhiga, kes arvestab matkaliste soovide ja võimetega, ning kombineerib just Teile sobiva matka. Matkale on võimalus tellida ka piknkulaud koos kosutava joogi- ja söögipoolisega mõnes looduskaunis kohas, mis jääb planeeritud matkarajale. Kõik ideed, soovid ja ettepanekud on teretulnud, teeme kõik endast oleneva, et nendega arvestada.

Broneeri ratas bike@munakas.ee / +372 5151005

ALL TRACK R DURO

Laskumaks kõige karmimatel radadel ja avastamaks kõige kättesaamatumaid paiku vajad sa parimat varustust.   All Track R Duro’l on vastupidav alumiinium kahe amordiga alumiinimu raam, 170mm käiguga esiamort ja tagaamort mis muudab laskumised ülisujuvaks nii, et jaksadterve päeva väsimatult kihutada.  All Track R Duro veereb täiuslikus tasakaalus tänu 27,5 tollistele ratastetel. 2,8 tolli laiad rehvid pakuvad suurepärst pidamist erineval pinnasel ka märja ilmaga.

Laenutuses on raamisuurused XS (14″) kuni L (18,5″)

Kindlasti parim valik Bike Parki kuid võb vabalt kasutada ka rattaretkedeks

Ilm Munakal

pühapäev 23. juun
13.7°C / 12.4°C
esmaspäev 24. juun
23.5°C / 12.1°C
teisipäev 25. juun
25.4°C / 10.7°C