Mask_group

Bike and Hike

IMG_5552-1024x769_2

Bike and Hike

Bike and Hike

Bike & Hike

Alates 2020 aastast kui Munakal võeti kasutusele Eesti esimene tooltõstuk, pakutakse keskuses lahedaid suviseid tegevusi: Bike Park’is saab kolme erineva raskusastemega rajal oma oskusi proovile panna. Rattalaenutuses on korralik valik downhill/enduro rattaid koos sinna juurde kuuluva turvavarustusega.

Loodussõpru, kes lihtsalt Otepää kaunist kuppelmaastiku nautida tahavad (tehes seda ilma jalgu piimhappele ajava füüsilise pingutuseta) on õige valik elektiratas.

Samuti on oodatud kõik jalgsimatkajad, omaette elamus on tooltõstukiga tõus mäkke, kust avanevad looduskaunid vaated Otepää kuppelmaastikule. Kes kõrgust ei karda, saab ronida mäe tipus asuvale vaateplatformile. Mäest alla saab nii jalutades, kui taas tooltõstukit kasutades.

Loomulikult on teretulnud ka suuremad seltskonnad – korraldame erinevaid grupi- ja firmaüritusi. Atraktiivseid ja kordumatuid elamusi pakkuvad seikluslikud paketid sisaldavad ka lõõgastavat sauna ning õhtu- või lõunasööki Munaka Restos.

Jalgsimatk

Teretulemast avastama Eesti looduse üheks sümboliks peetavat Väikest Munamäge jalgsi!

Nautige tooltõstuki sõitu üles mäkke, külastage emajõe allikat, Eesti Lipu kivi, ronige üles vaatetorni kust avaneb võrratu vaade Lõuna-Eesti kuppelmaastikule.

Soovikorral saab tooltõstukiga ka alla sõita

Bike park

Mägirattureid ootavad kolmel erineval raskusastmel rajad: roheline (kerge), sinine (keskmine) ja punane (raske). Pikim neist pea kilomeetrine. Mäest laskumist võib tulla harrastama oma rattaga, selle puudumisel saab kogu vaja mineva varustuse rentida kohapeal.

Paketid rühmadele

Väga oodatud on kõik suuremad sõpruskonnad ja firmad. Peale puhtas looduses ja värskes õhust aktiivselt veedetud kvalikteetaega saab saunaga koosolekuteruumis mõnusalt lõõgastuda ning peale seda Restos keha kinnitada.

Näidispakett (alates 10 osalejat)

  • Kuni kolme tunnine elektirattasõit matkajuhiga. Sisaldab soovijatele ka Bike Park radade läbimist.
  • Saun
  • Kolme käiguline õhtu- või lõunasöök Munaka Restos

Näidispaketi maksumus osaleja kohta 89€.

BRONEERI KOHE VÕI KÜSI PAKKUMIST!

Ilm Munakal

neljapäev 25. apr
4.7°C / 2.6°C
reede 26. apr
12.6°C / 0.9°C
laupäev 27. apr
13.4°C / 1.7°C