image00005_1

Uudised

image00007_1

Uudised

image00003

Uudised

image00006

Uudised

Uudised

RATTAGA MÄEST LASKUMISE KOOLITUS ALGAJATELE!

Bikepark ja sinna loodud mäest laskumise rajad tunduvad põnevad ja ahvatlevad aga esimese sammu astumine pisut hirmutav? Kui nii, siis antud koolitus ongi mõeldud eelkõige just algajatele ala vastu huvi tundvatele inimestele. Räägime lahti põhitõed, kuidas ohutult mäest laskuda ja erinevaid rajaelemente edukalt läbida. Juhendab kogenud maastikurattur Henrik Mollok, kes lisaks ala aktiivsele harrastamisele on olnud ka Downhilli Eesti Meistrivõistluste rajameister.

Alustame laupäeval 01.juuli kl. 12:00, koguneme Munaka Bikepark’i kassa juures oleval haljasalal. Bikepark avatakse kl. 11:00, ole aegsasti kohal. Koolitus on TASUTA. Kellel ratas olemas, siis tuleb vaid soetada tõstuki pilet ja kellel varustuse rendi soov, siis kõik vajaliku saab kohapealt rentida. Koolitus kestab 3h, sisaldab nii teoreetilist, kui praktilist osa.

Kellel esmane kogemus olemas, aga tunneb et vajab arenemiseks head nõu ja näpunäiteid, olete samuti väga oodatud. Ühtlasi ootame parki kõiki kogenud rattureid, kes saavad Henrikut sellel toredal päeval oma teadmiste ja kogemustega toetada. Teeme seda kõike antud kogukonna kasvu eesmärgil, tegemist on mega ägeda harrastuse / spordialaga, millel on Eestis suur potensiaal. Meil on Eestis vägagi tugevaid rattureid aga neid võiks olla palju rohkem – tule osale ja saa osakeseks sellest super lahendast kogukonnast.

Näeme Munaka Bikepark’is!